O nas

Nasza wełna

Naturalne runo owcze stosowane w naszych produktach jest surowcem wyłącznie najwyższej jakości, niezwykle miękkie i delikatne. Wełna pozyskiwana jest od owiec ras merynos australijski, zamieszkujących tereny całkowicie pozbawione zanieczyszczeń, dzięki czemu wykazuje szereg uznanych właściwości zdrowotnych i antyalergicznych.

Najwyższa jakość

Najwyższa jakość oferowanych przez nas produktów została potwierdzona przez międzynarodowe certyfikaty tj. Woolmark, Bezpieczny dla dziecka, Bezpieczny dla człowieka.

certyfikaty

Komfort snu

Śpiąc pod wełną od razu odczuwamy ciepło, pozwala to na utrzymanie stałej temperatury ciała, a wiec koniec z odkrywaniem się w nocy. Przepuszczając ponad 80% ciepła wełna pozwala uniknąć przegrzewania się i pocenia.

Doskonała dla alergików

Wełna nie powoduje alergii. Każdy włos pokryty jest cienką warstwą lanoliny która uniemożliwia rozwój roztoczy oraz bakterii a ponadto nawilża i pielęgnuje nasza skórę.

Bogata oferta

W naszej ofercie znajdą Państwo m.in. artykuły pościelowe, odzieżowe, rehabilitacyjne, dziecięce oraz dla zwierząt domowych.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!